VR
 • detajet e produktit

PËRSHKRIM
DETAJE


        
Detajet 1

Tub doreze NIBBI me cilësi të lartë

        

Detajet 2

Motorri i fuqishëm i dizajnit më të fundit
        

Detajet 3

Aliazh alumini me performancë të lartë 


Karakteristikat e rëndësishme
Baza e rrotave1340 mm
Fuqia maksimale10.5 kw
Bateria 72V 55Ah
LINJA E PRODUKTIT
        
R&D PRODHIMI

Vazhdoni të zhvilloni produkte të reja

        
TEST BIKIKE

Çdo biçikletë duhet të testohet vazhdimisht

        
PRODUKTET stoku 

Prodhim masiv


SHËRBIMI
Ne ofrojmë shërbim dhe shpërndarje të shkëlqyer për klientët në mbarë botën.

KOMPANIA

Chongqing Nicot Industry and Trade Co., Ltd


Përvojë më shumë se dhjetë vjet, kërkim dhe zhvillim i pavarur, biçikleta papastërtie me performancë të lartë, biçikleta gropa, ebike garash, pjesë

FAQ
 • Q1. Cili është MOQ i produkteve tuaja?
  Porosi e rregullt për Motoçikletë& E-Motoçikleta është 10 copë. Por nëse jeni kompani e specializuar në Motor& Biznesi me motor elektronik, ne mund të shesim 1-2 njësi mostër për testim.
 • Q2. Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
  Teli bankar T/T 30% si depozitë, dhe 70% para dorëzimit. Ne do t'ju tregojmë fotot e produkteve dhe paketave përpara se të paguani bilancin. Për dërgesën LCL, kërkohet pagesa 100% e avancuar.
 • Q3. Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
  EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.
 • Q4. Po në lidhje me kohën tuaj të dorëzimit?
  Në përgjithësi, do të duhen 20 deri në 30 ditë pune pasi të keni marrë paradhënien tuaj. Koha specifike e dorëzimit varet nga artikujt dhe sasia e porosisë tuaj.

 • P6. A ofroni shërbim OEM?

 • Po, ne kishim qenë furnizues OEM për rreth 10 vjet, ne pranojmë të personalizojmë pjesë, grafikë, paketë etj.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani.

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju ofrojmë më shumë shërbime!

Rekomanduar
Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip