Somos los fabrikante profesionale të motocicletas që kanë të bëjnë me 10 patenta për bicikleta të nivelit.
Gjuhe

Nicot Korak ADV150/190 me motor të fuqishëm vertikal

Dërgoni kërkesë tani

Biçikletë rruge në stil aventuresk: Nicot Korak ADV150/190 

Motori YX X150
156FMJ
Një cilindër, 4-stroke, ftohje me ajër
Fuqia maksimale: 6.8 KW
Shpejtësia maksimale: 90 km/h
Rezervuari i karburantit: 6 litra
Baza e rrotave: 1250 mm
Pezullimi: Amortizator i përmbysur përpara dhe monoshock
Frena: F&R frena e diskut hidraulike
Korak ADV 140 ju ofron shpejtësi maksimale dhe përvoja të qëndrueshme të kalërimit

Dërgoni kërkesë tani
Dërgoni kërkesën tuaj

Nicot ofron shërbimin OEM me çmim konkurrues, nëse jeni të interesuar të krijoni markën tuaj ose të zgjeroni gamën e biznesit tuaj, ju lutemi na kontaktoni:info@nicotmoto.comNicot Korak ADV140/190 me motor të fuqishëm vertikalFaqja e internetit:
Shtoni një koment
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE, NA SHKRUANI
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj