Somos los fabrikante profesionale të motocicletas që kanë të bëjnë me 10 patenta për bicikleta të nivelit.

Gjuhe
Produktet

Mbi 50% e pjesëve në motoçikletat tona jashtë rrugës janë projektuar dhe zhvilluar nga ne, gjë që i bën klientët tanë të qëndrojnë larg konkurrencës së tmerrshme të produkteve Duplicate. Marzhi juaj për shitjen e produkteve tona është i siguruar.

LEXO MË SHUMË
Biçikletë pisllëku Nicot KR250/300-GASGAS

Biçikletë pisllëku Nicot KR250/300-GASGAS

Biçikletë pisllëku Nicot KR250/300-GASGASMotori ZS CB250-F / Motori CBS300172FMM-3A  /  174MN-3Një cilindër, 4-stroke, ftohje me ajër  / Ftohje me ujëFuqia maksimale: 15 KW    /    18,5 kwShpejtësia maksimale: 105 km/h   /   110 km/hRezervuari i karburantit: 11 litraBaza e rrotave: 1440 mmPezullimi: Amortizatore e rregullueshme nga FastaceFrena: F&R frena e diskut hidraulikeKR250/300-GASGAS ofron përvojën tuaj të mrekullueshme në natyrë dhe në pista.Nicot ofron shërbimin OEM me çmim konkurrues, nëse jeni të interesuar të krijoni markën tuaj ose të zgjeroni gamën e biznesit tuaj, ju lutemi na kontaktoni:frank@nicotmoto.com
Biçikletë e papastër Nicot KF450NU me motor Zongshen NC450U DOHC të ftohur me ujë

Biçikletë e papastër Nicot KF450NU me motor Zongshen NC450U DOHC të ftohur me ujë

Biçikletë me përmasa të plota me stil të ftohtë: Nicot KF450NUMotori ZS NC450UZS 194MQNjë cilindër, 4-stroke, ftohës me ujëFuqia maksimale: 30 KWShpejtësia maksimale: 140 km/hRezervuari i karburantit: 12 litraBaza e rrotave: 1480 mmPezullimi: Amortizatore e rregullueshme nga FastaceFrena: F&R frena e diskut hidraulikeKF450NU ofron përvojën tuaj të mrekullueshme në natyrë dhe në pista.Nicot ofron shërbimin OEM me çmim konkurrues, nëse jeni të interesuar të krijoni markën tuaj ose të zgjeroni gamën e biznesit tuaj, ju lutemi na kontaktoni:frank@nicotmoto.com
Nicot KT250B Competitive Dirt Bike 250cc me motor Zongshen CB250D-G

Nicot KT250B Competitive Dirt Bike 250cc me motor Zongshen CB250D-G

Biçikletë pisllëku Nicot KT250BMotori ZS CB250D-G165 FMMNjë cilindër, 4 goditje, ftohje me ajërFuqia maksimale: 12 KWShpejtësia maksimale: 105 km/hRezervuari i karburantit: 6,5 litraBaza e rrotave: 1340 mmPezullimi: Amortizatore e rregullueshme nga FastaceFrena: F&R frena e diskut hidraulikeKT250B ju ofron përvojë të mrekullueshme në natyrë dhe në pista.Nicot ofron shërbimin OEM me çmim konkurrues, nëse jeni të interesuar të krijoni markën tuaj ose të zgjeroni gamën e biznesit tuaj, ju lutemi na kontaktoni:edchen@nicotmoto.com
Nicot KF300S Hot Bike Dirt Bike Enduro Motocross 300cc 300cc me motor Zongshen CBS300

Nicot KF300S Hot Bike Dirt Bike Enduro Motocross 300cc 300cc me motor Zongshen CBS300

Nicot KF300S Hot Bike Dirt Bike Enduro Motocross 300cc 300cc me motor Zongshen CBS300φ22*φ28 Dorezë aliazh aluminiMulfer me aliazh al (kllapa e salduar)Tub me kokë prej çeliku inox 940 mm Amortizator i përparmë me goditje të gjatë, 54/60 Φ48Gomat jashtë rrugës me cilësi të lartë: Fr.80/100-21,Rr.110/100-18Rrota me fole çeliku me grafikë RIM Grafikë të plotë Janpenese LintechFrena e diskut hidraulike e markës më të mirë kineze FR& RR me linja frenimi të përforcuarVersioni në rrugë: drita kthese led, drita e pasme led, panel dixhital, pasqyrë e pasme, licencë me bori& Targat e numrave janë opsionale.
SHËRBIMI JONË

Specializohuni të personalizoni për klientë të ndryshëm për të përmbushur kërkesa të ndryshme.

Kompania jonë ka integruar pjesën më të madhe të sistemit profesional të zinxhirit të furnizimit në një, në mënyrë që ne t'ju ofrojmë produkte me porosi të cilësisë më të mirë dhe shërbime profesionale. Dhe ne kemi krijuar një marrëdhënie të fortë dhe të qëndrueshme me partnerët tanë në STUDT STROPS, kështu që ne mund të sigurohemi që çmimi ynë të jetë më i lirë në treg.

Hemos ampliado nuestro r&D El Departamento de estos años y ahora contamos con 8 ingenieros y disseñadores profesionales para que podamos satisfacer sus necesidades personals y obtener una experiencia de OEM perfekte.

Prodhuesit e motoçikletave Sobre Nicot

Jini ndryshe, jini të suksesshëm! ! !

Chongqing Nicot Industry and Trade Co., Ltd. është një prodhues i motoçikletave me porosi të moshës së mesme, i vendosur në Chongqing, baza më e madhe e prodhimit të motoçikletave në Kinë. Të gjithë anëtarët kryesorë kanë më shumë se 15 vjet përvojë në kompaninë lider që na bëjnë t'ju ofrojmë një shërbim profesional dhe efikas.


Që nga data e themelimit në 2016, NICOT është e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e motoçikletave të veçanta me pronë të plotë të inteligjencës. Ne fokusohemi në prodhimin e produkteve të veçanta, aktualisht kryesisht produkte motorçikletash jashtë rrugës. Më shumë se 50% e pjesëve në motoçikletën tonë janë projektuar dhe zhvilluar nga ne, gjë që i bën klientët tanë të qëndrojnë larg konkurrencës së tmerrshme të produkteve Dublikate. Marzhi juaj për shitjen e produkteve tona është i siguruar.

RAST

Në vetëm pak vite, ajo ka zënë pjesën e tregut të Filipineve, Rusisë, Ukrainës dhe tregjeve të tjera kryesore të motoçikletave të vendeve të mëdha. Përveç kësaj, produktet tona shiten edhe në Shtetet e Bashkuara, Amerikën e Jugut, Afrikë dhe vende të tjera!

LEXO MË SHUMË
Vështrim i përgjithshëm i motoçikletës GR1 Pro 250 CC

Vështrim i përgjithshëm i motoçikletës GR1 Pro 250 CC

Ky model ka ardhur nga Nicot Motorcycle, GR1 është një nga seritë që na kanë furnizuar, ky model është i instaluar me motor ZS CB250D-G, Fuqia maksimale 12 KW, synon biçikletën e mesme të dheut me bazë rrote 1340mm, rrjetë konstante, transmision 2 faza , ndërrimi i marsheve me 5, të gjitha na ofrojnë fuqi të fortë gjithashtu me lëvizshmëri të lartë dhe mund të na lejojnë të shijojmë ngjitjen dhe garat në pyll dhe në egërsi.Motoçikleta Nicot është një prodhues profesional i motoçikletave në Kinë, ata na ofrojnë motocross me performancë të lartë dhe shërbim të besueshëm pas, gjithashtu na ofrojnë çmim të mirë me shërbimin OEM që kërkojmë. ne jemi shumë të kënaqur me ta dhe gjithashtu me motokrosin që na kanë ofruar, ne ju rekomandojmë me këtë furnizues me cilësi të mirë.
Nicot Hercules 250 GR1

Nicot Hercules 250 GR1

Ky model ka ardhur nga Nicot Motorcycle, GR1 është një nga seritë që na kanë ofruar, ka pamje të mirë me grafikë OEM që duam, është i pajisur me kornizë rezistente për të na ofruar siguri, ky model është i instaluar me motor ZS CB250D-G, ai na jep fuqi të fortë dhe mund të na lejojë të shijojmë ngjitjen dhe garat në pyll dhe në egërsi.Motoçikleta Nicot është një prodhues profesional i motoçikletave në Kinë, ata na ofrojnë motocross me performancë të lartë dhe shërbim të besueshëm pas, gjithashtu na ofrojnë çmim të mirë me shërbimin OEM që kërkojmë. ne jemi shumë të kënaqur me ta dhe gjithashtu me motokrosin që na kanë ofruar, ne ju rekomandojmë me këtë furnizues me cilësi të mirë.
Biçikletë Nicot PT3-150 Pit me motor YX W150

Biçikletë Nicot PT3-150 Pit me motor YX W150

Përshkrimi: Nicot PT3-150125cc, motor me ftohje ajri 4-stroke, rrotë me fole, frena me disk para dhe pasLloji i automjetit: Biçikletë me gropë
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani.

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju ofrojmë më shumë shërbime!

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj