мотокрос велосипед

Вие сте на вистинското место за мотокрос велосипед.Досега веќе знаете дека, што и да барате, сигурно ќе го најдете на Nicot Moto.гарантираме дека е тука Nicot Moto.
е квалификуван производ за дополнителна опрема за жици, рафиниран во строга согласност со националните и индустриските стандарди. Сите тие имаат положено 3C сертификат за квалитет, а квалитетот е стабилен, сигурен и доверлив..
Наша цел е да обезбедиме највисок квалитет мотокрос велосипед.за нашите долгорочни клиенти и ние активно ќе соработуваме со нашите клиенти за да понудиме ефективни решенија и придобивки од трошоците.
 • 300XT | ВАЛКАН ВЕЛОСИПЕД
  300XT | ВАЛКАН ВЕЛОСИПЕД
  300XT, 2-тактен земјен велосипед од 300cc е возбудлива машина која дава моќен удар на теренски патеки. 🏍️💨💪Моторот од 300 кубика обезбедува импресивно забрзување и врвна брзина, што го прави идеален за искусни возачи кои бараат авантури со адреналин. 🚀✨Неговиот 2-тактен дизајн ја подобрува агилноста и реагирањето на велосипедот, дозволувајќи им на возачите да се движат по тесните свиоци и лесно да ги освојуваат предизвикувачките терени. 🌲🪂🏔️
 • 190p | ВАЛКАН ВЕЛОСИПЕД
  190p | ВАЛКАН ВЕЛОСИПЕД
  Новодизајниран стилски изглед, супер моќни коњски сили, алуминиумска педала и опремен со LCD инструмент и светилки.
 • 125P | ВАЛКАН ВЕЛОСИПЕД
  125P | ВАЛКАН ВЕЛОСИПЕД
  Меѓуоскиното растојание од 1200 mm е достапно за сите возрасти, особено за жените и тинејџерите.Со зафатнина од 119,6cc и максимална брзина од 85km/h, 125P е погодна и за ветераните и за почетниците.Сè што треба да направите е да го поттикнете стартерот, да го испуштите гасот и да оставите да скине.
 • 230X | ВАЛКАН ВЕЛОСИПЕД
  230X | ВАЛКАН ВЕЛОСИПЕД
  Зафатнина од 223cc, 4-тактен, воздушно ладење, 230x е нечистотија велосипед со средна големина со голема брзина.Моторот RE250, новите дизајнирани налепници, 230x ве ставаат во центарот на вниманието со брзини од 105mk/h.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски