Сообраќајни професионални професионални мотоциклети кои се повеќе од 10 патенти за бициклите од тие рамки.
Јазик
Фабрика за услуги со најдобар квалитет

Фабрика за услуги со најдобар квалитет

тесно соработува со клиентите за креирање и управување со програми кои ги исполнуваат нивните единствени барања.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Е-пошта:

info@nicotmoto.com

Веб-страница:

www.nicotmoto.com
Испратете го вашето барање

Најчесто поставувани прашања

1. Кои се вашите услови за пакување?
Општо земено, ние ги пакуваме нашите стоки внатрешна железна рамка + надворешна картонска кутија. Ако имате легално регистриран патент, можеме да ја пакуваме стоката во вашите брендирани кутии откако ќе ги добиеме вашите писма за овластување.
2.Дали прифаќате приспособување?
Да, ние обично обезбедуваме лого, конфигурација, шеми на бои, дизајн на налепници итн. И ODM е исто така прифатлив, pls само контактирајте со нас за детали за комуникација.
3.3.Може ли да мешам различни модели во еден контејнер?
Да, различни модели може да се мешаат во еден контејнер, но количината на секој модел не треба да биде помала од MOQ (MOQ зависи од различни модели со различна конфигурација)

Предности

1.Нашата компанија го интегрира најпрофесионалниот систем на синџирот на снабдување во еден за да можеме да ви обезбедиме најквалитетни производи и професионални услуги.
2. Ја проширивме нашата Р&Д оддел за овие години и сега имаме 5 професионални инженери и дизајнери за да можеме да ги задоволиме вашите лични потреби и да ви обезбедиме совршени OEM искуства.
3. Имаме воспоставено силни и стабилни односи со нашите партнери во тек за да можеме да ве осигураме нашата цена е најекономичен на пазарот.

За Никот

Chongqing Nicot Industry and Trade Co., Ltd. е производител на мотоцикли од среден размер лоциран во Чонгкинг, најголемата производствена база на мотоцикли во Кина. Сите главни членови имаат повеќе од 15 години искуство во водечките претпријатија, што нè тера да ви понудиме професионална и ефикасна услуга. Од датумот на основање во 2017 година, Nicot е специјализиран за развој и производство на сопствени карактеристични мотоцикли со целосна интелигенција. Се фокусираме на производство на препознатливи производи, во моментов главно производи за мотоцикли за теренски пат. Над 50% делови на нашиот мотоцикл се дизајнирани и развиени од самите нас, што ги прави нашите клиенти подалеку од ужасната конкуренција на дупликат производи. Вашата маржа за продажба на нашите производи е обезбедена. Специјализирајте Приспособете се за различни клиенти за да задоволат различни барања. Ова исто така ни овозможи да заземеме удел во главните пазари за теренски мотоцикли на Филипините, Русија, Украина итн. за само неколку години. Покрај тоа, нашите производи се продаваат и во САД, Јужна Америка, Африка и така натаму! Со нетрпение го очекуваме вашето следно приклучување. Бидете различни, бидете успешни! ! !

Најчесто поставувани прашања

1. Која е вашата услуга?
Главно фокусирајте се на приспособување на диференцирани теренски мотоцикли според различни барања за различен пазар, исто така снабдување резервни делови, делови за подесување итн.
2. Која е вашата политика за примерок?
Можеме да го набавиме примерокот ако имаме готови делови на залиха, но клиентите треба да ги платат трошоците за примерок и курирските трошоци.
3.3.Може ли да мешам различни модели во еден контејнер?
Да, различни модели може да се мешаат во еден контејнер, но количината на секој модел не треба да биде помала од MOQ (MOQ зависи од различни модели со различна конфигурација)

Предности

1.Нашата компанија го интегрира најпрофесионалниот систем на синџирот на снабдување во еден за да можеме да ви обезбедиме најквалитетни производи и професионални услуги.
2. Имаме воспоставено силни и стабилни односи со нашите партнери во тек за да можеме да ве осигураме нашата цена е најекономичен на пазарот.
3. Ја проширивме нашата Р&Д оддел за овие години и сега имаме 5 професионални инженери и дизајнери за да можеме да ги задоволиме вашите лични потреби и да ви обезбедиме совршени OEM искуства.

За Никот

Chongqing Nicot Industry and Trade Co., Ltd. е производител на мотоцикли од среден обем лоциран во Чонгкинг, најголемата производна база на мотоцикли во Кина. Сите главни членови имаат повеќе од 15 години искуство во водечките претпријатија што нè тера да ви понудиме професионална и ефикасна услуга. Од датумот на основање во 2017 година, Nicot е специјализиран за развој и производство на сопствени карактеристични мотоцикли со целосна интелигенција. Се фокусираме на производство на препознатливи производи, во моментов главно производи за мотоцикли за теренски пат. Над 50% делови на нашиот мотоцикл се дизајнирани и развиени од нас самите, што ги прави нашите клиенти подалеку од ужасната конкуренција на дупликат производи. Вашата маржа за продажба на нашите производи е обезбедена. Специјализирајте Приспособете се за различни клиенти за да задоволат различни барања. Ова исто така ни овозможи да заземеме удел во главните пазари за теренски мотоцикли на Филипините, Русија, Украина итн. за само неколку години. Покрај тоа, нашите производи се продаваат и во САД, Јужна Америка, Африка и така натаму! Со нетрпение го очекуваме вашето следно приклучување. Бидете различни, бидете успешни! ! !

Чекори на услугата ODM / OEM:

1. Анализирајте ги прашањата на клиентот и состојбите на пазарот.
2. Ако клиентите веќе имаат дизајн или цртеж, само треба да произведуваме производи со логото на нивната компанија, тогаш ќе испратиме понуда. Но, доколку клиентите немаат идеален дизајн, нашиот продажен тим и Р&Одделот Д ќе испрати препорачано решение што е можно поскоро.
3. Продажбата ќе цитира различни решенија и цена.
4.По комуникацијата, постигнете консензус за дизајнот и цената, а потоа потпишете го договорот.
5. Ќе го купиме целиот потребен материјал и ќе започнеме со производство на примероци, обично се потребни 45 работни дена за да се заврши единицата за примерок откако ќе се добие потврден цртеж. 
6.Квалитетна контрола пред пакување.
7. Пакување и организирање логистика.

Додај коментар
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број на формуларот за контакт за да можеме да ви обезбедиме повеќе услуги!

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање