VR
 • Детали за производот

ОПИС
ДЕТАЛИ


        
Детали 1

18V 8Ah * 2; 18V 9Ah * 2 (опционално)

        

Детали 2

Врвна моќност 500w, 36 максимален опсег, безбедност и конкуренција
        

Детали 3

Материјал од легура на алуминиум, со висок квалитет и мала тежина


Важни карактеристики
Меѓуоскино растојание900 мм
Вртежен момент50 N.m на задното тркало
Висина на седиштето580 мм
ПРОДУКТНАТА ЛИНИЈА
        
Р&Г ПРОИЗВОДСТВО

Продолжете да развивате нови производи

        
ТЕСТ НА ВЕЛОСИПЕДИ

Секој велосипед треба постојано да се тестира

        
ПРОИЗВОДИ СТОК 

Масовно производство


СЕРВИС
Обезбедуваме одлична услуга и испорака за клиентите низ целиот свет.

КОМПАНИЈА

Chongqing Nicot Industry and Trade Co., Ltd


Повеќе од десет години искуство, независно истражување и развој, нечистотии со високи перформанси, велосипеди во јамка, тркачки е-велосипеди, делови

Најчесто поставувани прашања
 • П1. Кој е MOQ на вашите производи?
  Редовна нарачка за Мотоцикл& Е-мотоцикл е 10 парчиња. Но, ако сте компанија специјализирана за мотоцикли& Бизнис со е-мотоцикл, можеме да продадеме примерок од 1-2 единици за тестирање.
 • П2. Кои се вашите услови за плаќање?
  Т/Т банкарска жица 30% како депозит и 70% пред испорака. Ќе ви ги покажеме фотографиите од производите и пакетите пред да го платите салдото. За испорака на LCL, потребна е авансна уплата од 100%.
 • П3. Кои се вашите услови за испорака?
  EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.
 • П4. Што е со вашето време за испорака?
  Општо земено, ќе бидат потребни 20 до 30 работни дена по добивањето на авансното плаќање. Специфичното време на испорака зависи од артиклите и количината на вашата нарачка.

 • П6. Дали обезбедувате OEM услуга?

 • Да, ние бевме добавувач на OEM околу 10 години, прифаќаме прилагодени делови, графика, пакет итн.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Препорачано

Испратете го вашето барање

Доколку имате повеќе прашања, пишете ни.

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви обезбедиме повеќе услуги!

Препорачано
Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски