Сообраќајни професионални професионални мотоциклети кои се повеќе од 10 патенти за бициклите од тие рамки.
Јазик

Nicot KR250PR Висококвалитетен теренски мотоцикл мотокрос 250cc валкан велосипед со Zongshen PR250 Balance Engine

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Поместување:

279,5

Макс. Брзина:

> 80 км/ч

Име на брендот:

Никот/ОЕМ

Место на потекло:

Чонгкинг, Кина

Мотор:

174 MN-3

Преносливост:

Погон на ланец

Тип на палење:

C.D.I

Стартер систем:

Електрични/Удар

Материјал:

ПП пластика + челик шасија

Капацитет на резервоарот за гориво:

8 л

Основа на тркала (мм):

1430 година

Димензии на производот:

2135*830*1235

Макс. Носивост (kg):

150

Опис на моторот:

Еден цилиндар, 4 тактен, водено ладење

Тип:

Валкан велосипед

Гориво:

Плин / Дизел

Тип на мотор:

4 удар

Состојба:

Ново

Кочница (F/R):

Диск/дискИспрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Nicot KR250PR Висококвалитетен теренски мотоцикл мотокрос 250cc валкан велосипед со Zongshen PR250 Balance Engine

φ22*φ28 Рачка од алуминиумска легура

Мулфер од алуминиумска легура (заварен држач)

Цевка за заглавие од не'рѓосувачки челик 850мм Долг удар Инверзен преден амортизер,53/58 Φ41

Висококвалитетни off-raod гуми: Fr.80/100-19, Rr.120/90-16

Челично тркало со звучници со RIM графика Целосна графика Janpenese Lintech

Хидраулична диск сопирачка од врвна кинеска марка FR& RR со засилени линии на сопирачките

На патна верзија: LED трепкач, LED задно светло, дигитална табла, ретровизор, сирена лиценца& Бројна табличка опционална Четири бои за избор.
Е-пошта:
Веб-страница:
Додај коментар
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање