Сообраќајни професионални професионални мотоциклети кои се повеќе од 10 патенти за бициклите од тие рамки.
Јазик

Nicot KR250PR-BETA 2021 Нов дизајн 250cc Dirt велосипед со Zongshen PR250 Balancer мотор

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Мотор Zongshen PR250 inner Balancer, 15kw/8500r


7075 Алуминиумска легура Fatbar


Мулфер од алуминиумска легура (заварен држач) 

+ Цевка за заглавие од нерѓосувачки челик


Инверзен преден амортизер со долг удар 900 mm, 51/54 Φ41


Неприлагодлив/Прилагодлив за враќање/Поврат& Компресија-прилагоди за опционално


Заден моношок од 465 mm, опционална шарена пролет


Висококвалитетни off-raod гуми: Fr.80/100-21, Rr. 110/90-18 (80/100-19, Rr. 120/90-16 по избор)


Нивоа Алуминиум/ЦНЦ колоритно еднонасочно преклопување, двонасочно преклопување за опционално


Рачка за гас


7075 Алуминиумско тркало со звучници со RIM графика


Хидраулична диск сопирачка од врвна кинеска марка FR& RR со засилени линии на сопирачките


Верзија на пат: ЛЕД светло за вртење, LED задно светло, дигитална табла, ретровизор, ролна


CHOHO 520H-110 Ланец


Преден дел од нерѓосувачки челик L&Р потпирач за нозе


(Потпирач за патници од нерѓосувачки челик по избор)


Челична задна рачка за нишање од челик и задна рачка од алуминиумска легура за опционално


Челична врска или алуминиумска врска за опционална


Карбуратор NIBBI PE / PWK

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Nicot KR250PR-BETA 2021 Нов дизајн 250cc Dirt велосипед со Zongshen PR250 Balancer моторNicot KR250PR-Beta со мотор Zongshen PR250 внатрешен Balancer, 15kw/8500r

Е-пошта:
Веб-страница:
Додај коментар
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање