Сообраќајни професионални професионални мотоциклети кои се повеќе од 10 патенти за бициклите од тие рамки.
Јазик

Електричен нечист велосипед Nicot eBeast 12 kw за возрасни

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Мотор без четкички со врвна моќност 12 kw

DC постојан магнет Синхрон  4 Функција за менување брзини

Контролер: ATP72400

Батерија: 72v50a

Време на полнење: 7-8 часа

Полнач: 84v10a

Километражата: 100 км за возач со тежина од 65 кг

Максимална брзина: 110 km/h

Способност за искачување: 35 степени

Теренски гуми: предна 80/100-21, задна 110/90-18

или Супер мото гума: предна 110/70-17, задна 140/60-17

Нето тежина: 105 кг

Максимално оптоварување: 150 кг

Големина на производот: 2160 * 830 * 1300 мм

Меѓуоскино растојание: 1465 mm

Висина на седиштето: 94 см

Расчистување од земја: 32 см

Големина на пакувањето: 1570 * 460 * 870 мм , Дрвено дно + челичен држач + картон

Количество на вчитување: 108 единици/40HQ, 32 единици/20GP

Nicot обезбедува OEM услуга по конкурентна цена

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Nicot најновиот електричен нечистотија велосипед со EEC сертификат


    
Најчесто поставувани прашања
1
Која е вашата услуга?
Главно фокусирајте се на приспособување на диференцираните теренски мотоцикли според различни барања за различни пазари, исто така, снабдувајте резервни делови, делови за подесување итн.
2
Кои се вашите услови за пакување?
Општо земено, ние ги пакуваме нашите стоки внатрешна железна рамка + надворешна картонска кутија. Ако имате легално регистриран патент, можеме да ја пакуваме стоката во вашите брендирани кутии откако ќе ги добиеме вашите писма за овластување.
3
3.Може ли да мешам различни модели во еден контејнер?
Да, различни модели може да се мешаат во еден контејнер, но количината на секој модел не треба да биде помала од MOQ (MOQ зависи од различни модели со различна конфигурација)
4
Дали прифаќате прилагодување?
Да, ние обично обезбедуваме логоа, конфигурација, шеми на бои, дизајн на налепници итн. И ODM е исто така прифатлив, ве молиме само контактирајте со нас за детална комуникација.
5
Која е вашата политика за примерок?
Можеме да го набавиме примерокот ако имаме готови делови на залиха, но клиентите треба да ги платат трошоците за примерок и курирските трошоци.
Контактирајте не
Јавете се или посетете не.
БР.718-10, патот Гуанченг, округ Банан, Чонгкинг
  • Презиме
                
    Никот
  • име на компанија
                
    Chongqing Nicot Industry and Trade Co., Ltd.


Е-пошта:
Веб-страница:
Додај коментар
Richard
Is it street legal
Nicot
Yes,we have applied EEC of this electric motorcycle.
Richard
Price&shipping price Kona Hi. USA
David
Saw your videos on YouTube, I want one of your ebeast bikes how can I get one? I could sell a lot of these in the US if the quality is there.
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање