Сообраќајни професионални професионални мотоциклети кои се повеќе од 10 патенти за бициклите од тие рамки.
Јазик

Nicot Flash150 Fashion Cub Model со EFI

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Моден модел CUB мотоцикл: Nicot Flash 150

Мотор ZS 150
Еден цилиндар, 4 тактен, воздушно ладење
Максимална моќност: 8,5 KW
Максимална брзина: 90 km/h
Резервоар за гориво: 5,5 литри
Меѓуоскино растојание: 1285 mm
Алуминиумски тркала + гума без цевки
Кочница: Ф&R хидраулична диск сопирачка
Flash 150 го обезбедува вашето најудобно и практично искуство со возење во град.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

Nicot обезбедува OEM услуга со конкурентна цена, ако сте заинтересирани да воспоставите сопствен бренд или да го проширите вашиот бизнис опсег, ве молиме контактирајте со нас:info@nicotmoto.com


Fashion CUB Модел Flash 150   -   Никот Мото


Е-пошта:
Веб-страница:
Додај коментар
АКО ИМАТЕ ПОВЕЌЕ ПРАШАЊА, ПИШЕТЕ НИ
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање