Ние сме професионални производители на мотоцикли кои имаат повеќе од 10 патенти за нечистотија велосипеди.
Јазик
За нас

За нас

Чонгкинг Никота индустрија и трговија копродукции, ООД. Дали производителот на мотоцикл се наоѓа во Чонгкинг, најголемата база за производство на мотоцикли во Кина. Сите главни членови имаат повеќе од 15 години искуство во водечкото претпријатие кое нè тера да ви нудиме професионална и ефикасна услуга.

Од датумот на основање во 2017 година, Nicot е специјализиран за развој и производство на сопствени посебни мотоцикли со целосна интелигенција. Ние се фокусираме на производство на препознатливи производи, во моментов главно надвор од патот мотоцикл производи. Над 50% делови на нашиот мотоцикл се дизајнирани и развиени од самите себе, кои ги прават нашите клиенти подалеку од ужасната конкуренција на дупликат производ. Вашата маргина за продажба на нашите производи е обезбедена.

Специјализирајте прилагодете за различни клиенти за да ги задоволите различните барања.
Ова, исто така, ни овозможи да заземеме удел во главните пазари за мотоцикли во Филипините, Русија, Украина итн. За само неколку години. Покрај тоа, нашите производи се продаваат и во САД, Јужна Америка, Африка и така натаму!

Со нетрпение очекуваме да се приклучи следно.
Бидете поинакви, бидете успешни! ! !

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Телефон:

+86-15902329922

Е-пошта:

frank@nicotmoto.com

Телефонски:

0086-15902329922

Веб-страница:

www.nicotmoto.com

Телефон:

0086-15922667769

Е-пошта:

oscar@nicotmoto.com

Телефонски:

0086-15922667769

WeChat:

008615922667769

За нас | Никото електрични производители на мотоцикл, фабрика за мотоцикли

Додај коментар
Ако имате повеќе прашања, пишете ни

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број на образецот за контакт за да можеме да ви обезбедиме повеќе услуги!

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски