Сообраќајни професионални професионални мотоциклети кои се повеќе од 10 патенти за бициклите од тие рамки.

Јазик
Производи

Над 50% од деловите во нашите off road мотоцикли се дизајнирани и развиени од нас самите, што ги прави нашите клиенти да се издвојуваат од ужасната конкуренција на производи со Duplicate. Вашата маржа за продажба на нашите производи е обезбедена.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Nicot KR250/300-GASGAS нов стил на нечистотија велосипед

Nicot KR250/300-GASGAS нов стил на нечистотија велосипед

Nicot KR250/300-GASGAS Нечистотија велосипед во нов стилМотор ZS CB250-F / Мотор CBS300172FMM-3A  /  174MN-3Еден цилиндар, 4 тактен, воздушно ладење  / Водно ладењеМаксимална моќност: 15 KW    /    18,5 kwМаксимална брзина: 105 km/h   /   110 km/hРезервоар за гориво: 11 литриМеѓуоскино растојание: 1440 mmСуспензија: Апсорбер што може да се прилагоди на фастеКочница: Ф&R хидраулична диск сопирачкаKR250/300-GASGAS го обезбедува вашето прекрасно искуство во дивината и патеките.Nicot обезбедува OEM услуга со конкурентна цена, ако сте заинтересирани да воспоставите сопствен бренд или да го проширите вашиот бизнис опсег, ве молиме контактирајте со нас:frank@nicotmoto.com
Nicot KF450NU Dirt велосипед со Zongshen NC450U DOHC мотор со водено ладење

Nicot KF450NU Dirt велосипед со Zongshen NC450U DOHC мотор со водено ладење

Нечистотија велосипед со целосна големина со кул стил: Nicot KF450NUМотор ZS NC450UZS 194MQЕден цилиндар, 4 тактен, водено ладењеМаксимална моќност: 30 KWМаксимална брзина: 140 km/hРезервоар за гориво: 12 литриМеѓуоскино растојание: 1480 mmСуспензија: Апсорбер што може да се прилагоди на фастеКочница: Ф&R хидраулична диск сопирачкаKF450NU го обезбедува вашето прекрасно искуство во дивината и патеките.Nicot обезбедува OEM услуга со конкурентна цена, ако сте заинтересирани да воспоставите сопствен бренд или да го проширите вашиот бизнис опсег, ве молиме контактирајте со нас:frank@nicotmoto.com
Nicot KT250B Competitive Dirt Bike 250cc со Zongshen CB250D-G мотор

Nicot KT250B Competitive Dirt Bike 250cc со Zongshen CB250D-G мотор

Dirt велосипед Nicot KT250BМотор ZS CB250D-G165 FMMЕден цилиндар, 4 тактен, воздушно ладењеМаксимална моќност: 12 KWМаксимална брзина: 105 km/hРезервоар за гориво: 6,5 литриМеѓуоскино растојание: 1340 mmСуспензија: Апсорбер што може да се прилагоди на фастеКочница: Ф&R хидраулична диск сопирачкаKT250B ви овозможува прекрасно искуство во дивината и патеките.Nicot обезбедува OEM услуга со конкурентна цена, ако сте заинтересирани да воспоставите сопствен бренд или да го проширите вашиот бизнис опсег, ве молиме контактирајте со нас:edchen@nicotmoto.com
Nicot KF300S Hot Sale Dirt Bike Enduro Motocross 300cc мотоцикл со Zongshen CBS300 мотор

Nicot KF300S Hot Sale Dirt Bike Enduro Motocross 300cc мотоцикл со Zongshen CBS300 мотор

Nicot KF300S Hot Sale Dirt Bike Enduro Motocross 300cc мотоцикл со Zongshen CBS300 моторφ22*φ28 Рачка од алуминиумска легураМулфер од алуминиумска легура (заварен држач)Цевка за заглавие од не'рѓосувачки челик 940мм Долг удар Инверзен преден амортизер,54/60 Φ48Висококвалитетни теренски гуми: Fr.80/100-21, Rr.110/100-18Челично звучно тркало со RIM графика Целосна графика Janpenese LintechХидраулична диск сопирачка од врвна кинеска марка FR& RR со засилени линии на сопирачкитеНа патна верзија: LED трепкач, LED задно светло, дигитална табла, ретровизор, сирена лиценца& Бројната табличка по избор.
НАШАТА УСЛУГА

Специјализирајте приспособете се за различни клиенти за да задоволат различни барања.

Нашата компанија го интегрираше најголемиот дел од професионалниот систем на синџирот на снабдување во еден за да можеме да ви обезбедиме најквалитетни прилагодени производи за мотоцикли и професионални услуги. И воспоставивме силна и стабилна врска со нашите партнери во STUDT STROPS, за да можеме да се погрижиме нашата цена да биде најевтина на пазарот.

Hemos ampliado nuestro r&D El Departmento de estos años y ahora contamos con 8 ingenieros y disseñadores profesionales para que podamos satisfacer sus necesidades personals y obtener una experiencia de OEM perfecta.

Производители на мотоцикли Sobre Nicot

Бидете различни, бидете успешни! ! !

Chongqing Nicot Industry and Trade Co., Ltd. е средовечен производител на мотоцикли по нарачка лоциран во Чонгкинг, најголемата производна база на мотоцикли во Кина. Сите главни членови имаат повеќе од 15 години искуство во водечката компанија што не тера да ви понудиме професионална и ефикасна услуга.


Од датумот на основање во 2016 година, NICOT е специјализиран за развој и производство на карактеристични мотоцикли со целосна интелигенција. Се фокусираме на производство на препознатливи производи, во моментов главно производи за мотоцикли за теренски патишта. Повеќе од 50% од деловите во нашиот мотоцикл се дизајнирани и развиени од нас самите, што ги тера нашите клиенти да стојат подалеку од ужасната конкуренција на дупликат производи. Вашата маржа за продажба на нашите производи е обезбедена.

СЛУЧАЈ

За само неколку години, го окупираше пазарниот удел на Филипините, Русија, Украина и другите големи пазари за мотоцикли на големите земји. Покрај тоа, нашите производи се продаваат и во САД, Јужна Америка, Африка и други места!

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
GR1 Pro 250 CC Мотоцикл Преглед

GR1 Pro 250 CC Мотоцикл Преглед

Овој модел дојде од Nicot Motorcycle, GR1 е една од сериите што ни ја доставија, овој модел е инсталиран со мотор ZS CB250D-G, максимална моќност 12 KW, наменет за велосипед со средна големина со меѓуоскино растојание 1340 mm, постојана мрежа, менувач во 2 степени , 5 менување брзини, сите ни обезбедуваат силна моќ, исто така, со голема подвижност и можат да ни дозволат да уживаме во качувањето и трките во шумата и дивината.Мотоцикл Nicot е професионален производител на мотоцикли во Кина, тие ни обезбедуваат мотокрос со високи перформанси и сигурна дополнителна услуга, исто така ни нудат добра цена со услугата OEM што ја бараме. ние сме многу задоволни со нив, а исто така и со мотокросот што ни го доставија, ви препорачуваме со овој квалитетен добавувач.
Nicot Hercules 250 GR1

Nicot Hercules 250 GR1

Овој модел дојде од Nicot Motorcycle, GR1 е една од сериите што ни ја доставија, има добар изглед со OEM графика што ја сакаме, опремен е со еластична рамка за да ни обезбеди безбедност, овој модел е инсталиран со мотор ZS CB250D-G, ни дава силна моќ и може да ни дозволи да уживаме во качувањето и трките во шумата и дивината.Мотоцикл Nicot е професионален производител на мотоцикли во Кина, тие ни обезбедуваат мотокрос со високи перформанси и сигурна дополнителна услуга, исто така ни нудат добра цена со услугата OEM што ја бараме. ние сме многу задоволни со нив, а исто така и со мотокросот што ни го доставија, ви препорачуваме со овој квалитетен добавувач.
Nicot PT3-150 Pit велосипед со YX W150 мотор

Nicot PT3-150 Pit велосипед со YX W150 мотор

Опис: Nicot PT3-150125cc, 4-тактен мотор со воздушно ладење, тркало со звучници, предна и задна диск сопирачкаТип на возило: јама велосипед
Ако имате повеќе прашања, пишете ни.

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во контакт формата за да можеме да ви обезбедиме повеќе услуги!

Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање